Ласкаво просимо до сайту компанії ASTEN metal! Ми спеціалізуємося на виробництві якісного обладнання для різних видів бізнесу. Але це не єдине, чим ми займаємося - ми також надаємо послуги порошкового фарбування та піскоструминної обробки.

Порошкове фарбування - це сучасний та ефективний спосіб захисту металевих поверхонь від корозії та зовнішніх впливів. Ми використовуємо тільки високоякісні порошки, що гарантує довговічність та гарний зовнішній вигляд вашого обладнання.

Піскоструминне оброблення дозволяє очистити поверхню від старої фарби, іржі та інших забруднень, а також надати їй потрібну текстуру. Ми виконуємо піскоструминну обробку з високою точністю, щоб забезпечити ідеальний стан поверхні перед фарбуванням.

Ми пишаємось своїми професійними спеціалістами та сучасним обладнанням, які дозволяють нам надавати послуги найвищої якості. Якщо вам потрібне порошкове фарбування або піскоструминна обробка, звертайтесь до нас - ми із задоволенням допоможемо вам зробити ваше обладнання ще кращим!