Підприємство «ASTEN metal» з 2015 року працює в секторі виготовлення дротяного торговельного обладнання, і зарекомендувало себе, як надійного та обов'язкового партнера, завдяки чому має відносини, що склалися, з великими компаніями і регулярні довірчі відносини з дрібнішими фірмами. Покладаючись на досвід та злагодженість роботи всіх ланок нашого підприємства, замовники можуть розраховувати на виконання замовлення точно в обумовлені терміни та з якістю, що обумовлена в технічному завданні замовника. Специфікою виробництва торговельного обладнання є терміновість виконання замовлення з обов'язковим збереженням необхідної якості. Саме завдяки цій специфіці та завдяки тісному конкурентному середовищу підприємство завжди перебуває в режимі динамічного зростання та в режимі необхідності доцільних оптимізацій. Оптимізація та розробка внутрішніх унікальних засобів виробництва допомогло здійснити підприємству стрибків у додатковому напрямку, а саме у обробці металу та у виготовленні деталей та машин.
Підприємство знаходиться у промисловому районі м. Полтави та займає виробничу територію площею 2500 м2. Є склад матеріалів з великою різноманітністю сировини, що також прискорює процес виготовлення виробів на замовлення. Є склад готової продукції, що налічує близько 150 видів найменувань стандартних виробів. Виконання замовлень провадиться на основі попередньо розробленої конструкторської документації кваліфікованими конструкторами. Правильно навчений персонал, підібраний за особливими критеріями, виконує роботу з ювелірною точністю. Наявний парк обладнання дозволяє виготовити вироби різної складності. Є зона відвантаження продукції - рампа, яка сприяє швидкому партійному відвантаженню замовленої продукції.

Поряд з виготовленням великих партій продукції підприємство здійснює роздрібний продаж, тому окрему увагу варто приділити саме сайту підприємства, який виконаний у вигляді інтернет-магазину з переліком найпопулярніших стандартних найменувань продукції, де максимально детально представлена інформація про неї, і завжди актуальні ціни. Тобто будь-якої доби потенційний клієнт може ознайомитися зі стандартною продукцією та ціновою політикою, а також здійснити замовлення через кошик, що є великою рідкістю для виробничих підприємств.

Також варто приділити увагу відділу продажу. Досвідчені менеджери активно та своєчасно обробляють запити клієнтів та ведуть замовлення, будучи відповідальною ланкою, що з'єднує розрахунково-конструкторський відділ, виробництво, бухгалтерію та безпосередньо клієнта. Поважне та коректне мовлення менеджерів буде приємним бонусом у супроводі замовлення.

І додатковою величезною перевагою придбання торговельного обладнання у виробничого підприємства, зокрема у підприємства «ASTEN metal» – відсутність торгової націнки, що зменшить видаткову частину бюджету Вашої компанії.